Logisztikai munkatárs

Karrier_Banner

Az Emil Frey Csoporthoz tartozó Peugeot márka magyarországi importőre új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Rendelések rögzítése, nyomon követése
  • Belföldi szállítások szervezése
  • A Magyarországra érkező új gépkocsikkal kapcsolatban felmerülő problémák kezelése
  • Napi kapcsolattartás a szállítmányozási partnerekkel és a márkakereskedői hálózattal
  • Folyamatok koordinálása a logisztikai rendszerekben
  • Márkakereskedői számlák ill. forgalomba helyezéshez szükséges dokumentumok kiállítása
  • Elemzések készítése az értékesítési és a marketing igazgatók számára
  • Az új gépkocsi értékesítési területi felelősöktől kapott információk kezelése, és az információ áramlás biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – logisztikai végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat – autóimportőrnél szerzett tapasztalat előny
  • számítástechnikai ismeretek: MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete; táblázat- és adatbázis kezelési ismeretek: leválogatások, szűrések, kimutatások,
  • adatbázis-kapcsolatok;
  • idegen nyelv: angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
  • dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest,19. kerület és Magyarország területe

Jelentkezés módja: Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.peugeot.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.