Digitális marketing felelős

Karrier_Banner

Az Emil Frey Csoporthoz tartozó Peugeot márka magyarországi importőre új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és aktív részvétel a márka központjának digitális és webbel kapcsolatos projektjeiben
  • Kereskedelmi akciós leírások, kampány anyagok alapján a kampány kommunikációjának megtervezése, elkészítése
  • A saját digitális kommunikációs felületeken a tartalmak frissítése, gazdagítása, a különböző részlegek digitális platformokkal kapcsolatos tevékenységének koordinálása
  • A központi Facebook oldal animálása, tartalmának folyamatos frissítése, javaslatok akciókra az aktuális kampányok és események függvényében
  • Kizárólagos és teljes körű kapcsolattartás a digitális ügynökségekkel
  • Javaslattétel a márkák digitális kommunikációjának fejlesztésére, új digitális platformok használatára
  • A direkt marketing tevékenység koordinálása (éves DM stratégia, belső adatbázisok gondozása, DM akciók tervezése, végrehajtása, értékelése, CRM);  adatbázisaik karbantartása
  • A Peugeot hálózat digitális kommunikációjának elősegítése, felügyelete
  • A központi internet és DM budget tervezése, követése és kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves, a digitális marketing terén szerzett szakmai tapasztalat (gépjármű szektorban szerzett szakmai tapasztalat előny)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (tárgyalóképes francia nyelvtudás előny)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes hozzáállás
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Bekapcsolódhat egy nagy múltú, nemzetközi márka hazai marketing tevékenységébe
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Versenyképes fizetés és cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest,19. kerület és Magyarország területe

Jelentkezés módja: Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.peugeot.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.